PAKET ARAMA


BU TURA KATILANLAR ne dedi ?

Korkmaz Perk

Sevgili Arya gezginleri, İlkan, Gürsel. Çok güzel bir 3 gün geçirdik hepinizin sayesinde. Hem eğer vardıysa bazı ön yargılardan sıyrıldık ve hem de yeni ufuklar açıldı düşüncelerimizde. Ülkemizin "batısında" övündüğümüz  misafirperverliğimizden geride kalmayan bazı acımasızlıklarımızı gördük içimiz burkularak. Benim için ayrıca çok ama çok uzun süredir dostluk kardeşlik ettiğimiz sevdiklerimin de olması işi taçlandırdı açıkçası. Umarım sizlerde en az benim kadar zevk almışsınızdır. Yakında tekrar görüşmeyi dilerim. VİVA ARYA GEZİ. (Tunceli-Ovacık 19-21 Temmuz 2019?


Erhan Ümit Karamehmetoğlu

Sevgili Gürsel’in rehberliginde katildigim ilk, Arya ile katildigim ve tiryakisi oldugum diger turlarla birlikte yaşamın ve yaşayanların farklı keyiflerini tanımaya devam ediyorum. Her dönüşte çakralar daha daha açılıyor, ben değişip dönüşüp önceliklerimi gözden  geçiriyorum. Bu tura da sade vatandaş olarak gidip ‘seyyide’ olarak döndüm. Tüm katılanlara, istatistikleri ve tarihi kolaymış gibi bir çırpıda anlatıveren Gürsel’ime, İlkan’cığıma çok çok, pek çok teşekkürler. Yeni turlarda görüsmek üzere. (Tunceli-Ovacık 19-21 Temmuz 2019)


Alev Küner

Bizlere bu güzel coğrafyayı görmek ve tanımak , ve sevgi dolu yerel insanlarıyla tanışmak fırsatını sağlayan bu güzel, başarılı ve huzurlu organizasyon için sevgili İlkan ve Gürsel çiftine çok teşekkür ediyorum. Bunun yanısıra çok değerli dostlar edinmiş olmak da en büyük kazancım oldu. Herkese sevgi ve saygılarımı gönderir, başka gezilerde birlikte olmayı dilerim. Sevgiyle kalın. (Tunceli-Ovacık 19-21 Temmuz 2019)


Hülagu Şencan

Arya'yla ve sevgili Gürsel'le seyahat etmenin bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Dedenin tanımladığı "hep yolda olmak" duygusunu da çağrıştırıyor adeta. Dolu dolu, besleyici... O halde nice yollara ve yolculuklara diyelim. Yoldaşlara selam olsun. (Tunceli-Ovacık 19-21 Temmuz 2019)