PAKET ARAMA


BU TURA KATILANLAR ne dedi ?

Saniye Çamlılar

Hiç tereddüt etmeden, Gönül rahatlığıyla başlayan GAP gezimiz güzel anılarla bitti. Sevgili İlkan hnm, Gürsel bey, İsmail beye; tüm tur  katılımcı arkadaşlara,sonsuz teşekkür ederim. Yeni keşiflerde Arya Gezi ayrıcalığıyla hep birlikte olmak dileğiyle. (Mardin ve GAP 11-15 Ekim 2019)


Gülten özbek

Merhabalar Arya “GAP”gezi yoldaşlarım ,bu geziye kafamda acabalarla katıldım, iyi ki katılmışım İlkan hanıma,Gürsel ve İsmail beylere çok teşekkür ederim.Bu gezi ;benim için güzel kültür gezisi oldu İlkan hanım. Tanışmaktan mutluluk duyduğum tüm arkadaşlar sevgi ve mutlulukla kalın. (Mardin ve GAP 11-15 Ekim 2019)


Muhteber Demirkan

Arya Gezi ile tanıştığım için çok mutluyum. Dostlarıma ve yakınlarıma tavsiye ediyorum. Doğru bildiğim yanlışlarımı düzeltiyorum. Teşekkürler. (Mardin ve GAP 11-15 Ekim 2019)


Füsun Adıyaman

GAP turu beklediğimden çok daha iyiydi. Çok kaliteli bir kültür turu yaptık. Bundan sonra Arya Gezi'nin takipçisi olacağım. (Mardin ve GAP 11-15 Ekim 2019)


Müşerref Çelik

Arya ailesi ile seyahat etmek bana güven,konfor, mutluluk veriyor.Arkadaşlarıma öneriyorum. Başka gezilerde buluşmak dileğiyle İlkan-Gürsel Tarba ve İsmail beye hesapsız tşkler 11-15 Ekım 2019 Mardin-Gap