PAKET ARAMA


BU TURA KATILANLAR ne dedi ?

Handan Günay

Sevgili İlkan-Gürsel bey-Engin bey-Arya Gezi ekibi, var olun. Emekleriniz ve organizasyonunuz icin çok teşekkürler. Doğunun Beyaz Yüzünü birlikte yaşadigimiz gezi arkadaşlarima da esenlik ve iyilik dileklerimle. (06-08 Mart 2019 Kars'ın Beyaz Yüzü)


Nilgün de Colle

Sevgili İlkan, sevgili Gürsel, yine çok güzel bir gezi geçirdim. Çok çok teşekkürler. Bütün gezi arkadaşlarına sağlıklı güzel günler diliyorum. Başka Arya Gezi gezilerinde görüşmek üzere sevgiler. (06-08 Mart 2019  Kars'ın Beyaz Yüzü)


Şevkiye Dıraz

Çok zevkli, eğlenceli, güzel bir gezi oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Daha nice güzel gezilere inşallah. (06-08 Mart 2019 Kars'ın Beyaz Yüzü"


Süha Şensoy

13-15.3.2019 Kars gezisine katıldığım için mutluyum. Bu benim,Arya Gezi ile ilk seyahatim oldu. Organizasyon çok profesyonel ve mükemmeldi. Yorulmadan nerdeyse her anı değerlendirdik. Rehberimiz Engin bey konuya, bölgeye her bakımdan çok hakimdi. Hoş sohbet bir şekilde bizi gezdiğimiz yerlerin coğrafi, kültürel ve tarihi konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Geniş bilgi dağarcığıyla hem bildiklerimizi tazeledi, hem de kendisinden yeni şeyler öğrendik. Arya Gezi ekibine ve özellikle tanımaktan mutlu olduğum Engin beye birkez daha teşekkür ederim. O.Süha Şensoy


Hatice Şermut

Arya Turla ilk kez geçen yıl, 19 Mayıs haftası çok anlamlı bir Selanik-Edirne turuna katıldım. Organizasyon güzel, grup çok uyumluydu. Bu turda da aynı titizliğin gösterildiğine tanık oldum. Rehberimiz Engin bey çok pozitif, sempatik, grupla ilgiliydi. Zamanı çok iyi kullanarak bölgeyi bize tanıtmaya çalıştı. Bu titiz organizasyon için Arya Tur'a ve rehberimiz Engin beye şahsım adına teşekkür ederim. (Kars'ın Beyaz Yüzü 13-15 Mart 2019)


Yakut Can

İlkan Hanım, Gürsel Bey; bence turun adı "Kars Rüyası" olmalı, zira henüz uyanabilmiş değilim. Tek kelime ile muhteşemdi. Grup mükemmel, organizasyon kusursuzdu. Otel ise beni benden aldı. Teşekkür etmek az kalır. Tüm içtenliğimle minnettarım. (Kars'ın Beyaz Yüzü 28 Şubat-2 Mart 2022)