PAKET ARAMA


BU TURA KATILANLAR ne dedi ?

Dilek Ayla Biçer

Seçkin gezginler, güler yüzlü, samimi ve profesyonel rehberlik hizmeti, araştırılarak seçilmiş restaurant ve oteller, konforlu transfer aracı, çok iyi planlanma bir araya gelince yaptığım en iyi yurtdışı turu oldu. Bu güzel Balkan Turu için Arya Turizm ve İlkan Tarba' ya teşekkür ederim.


Dr. Sedef - Nezihi BAYIK

Arya Gezi'nin 1 haftalık büyük Balkan turuna katıldık. En ince ayrıntısına kadar titizlikle planlanmış bu mükemmel gezi için Arya'ya ve İlkan Hanıma teşekkür ediyoruz. Çok güzel yerler gördük, çok güzel otellerde kaldık,çok güzel yemekler yedik., çok güzel insanlarla tanıştık. Özellikle rehberimiz Nasır Bey ile tanışmak, onun güler yüzü, beyefendiliği, yumuşak kişiliği, tüm sorularımıza derin bilgisiyle verdiği ayrıntılı cevaplar, geziyi bizim için unutulmaz yapan faktörler arasındaydı. Arya Gezi'den bundan sonraki gezilerinde bize muhakkak 2 kişilik yer ayırmalarını rica ediyor, tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Dr. Duru Tuncer

Balkan ülkeleri turundan döneli 3 gün oldu. Bugüne kadar katıldığım en mükemmel turdu. ARYA GEZİ SAHİBİ SAYIN İLKAN SERTKAYA TARBA' nın ince ince her türlü ayrıntıyı planlıyarak oluşturduğu 24 mayıs sabah 6 dan 31 mayıs akşam 22:30 a kadar her anı güzelliklerle dolu turun tadı damağımda kaldı . İlkan hanım sadece geziyi iyi planlamamıştı. Bize o bölgenin tarihini ,sosyo ekonomik geçmişini geçmişteki ve bu günkü durumunu ,bu güne gelişinin olası nedenlerini kavrattı .400 yıldan fazla Osmanlı egemenliğinde kalmış balkanlarda ;Yugoslavya nın parçalanmasından sonra oluşan 7 devletten 6 sının ana şehirlerini gezdik..Gördüklerimiz, öğrendiklerimiz, hissettiklerimizin oluşturduğu büyük bir keyifle memleketimize döndük.Yerel rehberimiz Nasır bey mükemmeldi . Otellerimiz mükemmeldi . Balkanları baştan sona turladığımız otobüsümüz ve şoförümüz iyi seçilmişti. Hiç bir olumsuzluk yaşamadık .. Çok teşekkürler İlkan hanım ve Arya Gezi. Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşça kalın.....


Niber Avcu / ANTÇEV Vakıf Müdürü

Vakfımız; ANTÇEV(Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı) Üniversite öğrencilerine burs veren, eğitim projeleri ve bir çok kültürel etkinlik yapan bir Sivil Toplum Kuruluşudur…Yurt dışındaki kültürel yerlere gezi yapmayı planladığımız dönem de, ARYA Gezi ile tanıştık ve Sıcak bir kontakla, Mayıs ayında ilk gezimiz olan Balkan Turunu gerçekleşirdik… Üyelerimiz ve Gönüllülerimizin memnuniyeti ile Eylül ayı için 2. Balkan Turu, ardından Eylül Ayı için Orta Avrupa Turunu planladık … ARYA GEZİYİ size şöyle tanımlayabilirim.. Sektörde rakiplerinden sıyrılmak, markasını tanıtmak ve müşteriyi memnun etmek çok zordur… Arya bu anlamda 30 yıllık tecrübesini konuşturuyor… Öyle her yerde karşınıza çıkmaz, kapalı guruplara hitap ediyor çünkü… Sektörde bir sürü firma var; benim şahsi fikrim, iyi reklam yapan ve iyi vitrinlere sahip büyük mağazalar gibidirler.. Bazen çok fazla ve göze sokulurcasına reklam müşteriyi rahatsız edebilir. ARYA GEZİ için durum öyle değil ama...Sizin üzerinize göre kıyafet diken bir atölye gibidir... Reklamı size yaptırır…Çünkü size verdiği hizmet özeldir… Eğer ki çok sık seyahat ediyorsanız, mutlaka Arya ile tanışın derim… Farkı çok net göreceksiniz… Ayrıca; Sevgili İlkan Sertkaya Tarba'ya çok teşekkür ederiz… Niber Avcu/Antçev Vakıf Müdürü


Mülkin Tokatlıoğlu

Arya tur ailesine Eylül ayında katıldığımız Balkan turunda bize gösterdikleri ilgi, son derece başarılı organizasyonları için çok teşekkürler. Gerek tur programının akışı, konaklama yerlerimiz, gezdiğimiz bölgeler çok iyi seçilmişti. Memnun ve mutlu olarak tamamladığımız turumuzda bize gösterdikleri alakadan ötürü rehberlerimiz Eyüp ve Nasır beye ve İlkan Hanım'a çok çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere...


Dr. Mehmet Ali Uçar

Çok iyi planlanmış bir gezi idi.Kaldığımız oteller gayet iyiydi Rehbermniz Nasır Beyden çok memnun kaldık.Tur otobüsü de hiç sorun çıkarmadı.. Antalya daki tüm dostlara Arya ile seyahati tavsiye ediyoruz..


Emel Besim Akkuş

Biz böyle bir tur görmedik.Biz böyle bir gezi proğramı görmedik.Biz hiç böyle otellerde kalmadık.Biz hiç böyle yemekler yemedik, Biz böyle rehberler görmedik,sağolasın İlkan hanım, Seninle dünyanın öbür ucuna kadar gideriz. (Büyük Balkan turu 01-08 Eylül 2015)


Şadan Hızır

Merhaba, iptal olan bir başka Büyük Balkan turunu tesadüfen tanıdığım Arya Geziyle 23.10.2017 tarihinde gerçekleştirdim.Çokta memnun kaldım. Gürsel beyin eşliğinde yaptığımız o muhteşem tur ve Makedonya lı rehberimiz Nasır beye de çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel anlatımı başka hiçbir yerde rastlamadım. Bir başka gezide tekrar birlikte olmak dileğimle,sevgiler.