PAKET ARAMA


BU TURA KATILANLAR ne dedi ?

Nurten Boyacı

Gaziantep Urfa Mardin gezisini Göbeklitepe için çok istemiştim. Mutlaka görülmesi gereken tarihe İşık tutan Çok önemli bir yer Göbeklitepe. Urfa’daki Cevahir sıra gecesi , Gaziantep İmam çağdaş, en en 5 * Mardin ve CERCİŞ te yemek Ve eğlence muhteşemdi. Gezinin her süreci ayrıntıyla Düşünülmüş mükemmeldi zaten ARYA farkı bu. Bu nedenle vazgeçilmez oluyor. Gönül dolusu sevgiler.


Hacer Karaman

Uzun zamandır doğu gezilerine bakıp bakıp vazgeçiyordum. Arya'nın internet sitesinde görünce hemen karar verdim. Nurten ablamdan İlkan hanımlar hakkında her zaman iyi şeyler duyuyordum. Bu Arya ile ilk gezimizdi. Ben herşeyden çok memnun kaldım.  Gezi sırasında herkesin uyumu, rehberimiz Atilla Beyin cana yakın  yaklaşımları, yemekler, tatlılar herşey, herkes çok güzeldi. İyi ki varsınız. GAP Turu 30 Mart-03 Nisan 2018


Gönül Denyalı

ARYA GEZİYE, İlkan Hn. Gürsel Bey, Rehberimiz Attila Bey ve gezi arkadaşlarıma, selam ve sevgiler gönderiyorum. İlkan Hanım, tur bittikten sonra da devam eden ilginiz için tekrar teşekkür ederim. Kültür turu programınızla, müzesinde mozayiği, heykeli ,havuzunda balığı, yol boyunca tarih yüklü yeşili, kayalarında kelaynakları, estetik ve sanat harikası taş konakları, ibadethaneleri, bütün bunları yaşayan ağırbaşlı olgun yaşlıları, bizlere hep gülerek sevgiyle bakan gözlerin aydınlık yüzlü gençleri ve çocuklarını görerek, mutfağının lezzetlerini tadarak, bildiklerimi elle tutulur hale getirmek, bilinmeyenleri eklemek sizinle oldu. GAP gerçekten anlatılamayacak kadar muhteşem. Teşekkürler. Planı çizmiş olalım, detaylandırması arkadaşların de yazdıkları gibi gelecek gezilere.... GAP Turu 30 Mart - 03 Nisan 2018


Nilgün Emir

İlkan hanımcım,yine çok güzel bir gezi yaptık Arya turla.Çok incelikle ve titizlikle hazırlanmış gezi bize unutmamamız gereken değerleri bir kez daha anımsattı.Rehberimiz,kaptanımız tüm beklentilerimizi karşıladı.Bir daha ki geziler de buluşmak üzere çokkkkk teşekkürler.Ayrıca grup da olgunlukla birbirine saygı ile yaklaştı.Görüşmek üzere... (Mardin ve GAP 27 Eylül - 01 Ekim 2019)


Besim Akkuş

Arya tur yaparsa hep en iyisini yapar. Bir kez daha buna şahit olduk. Nasıl böyle kusursuz olabiliyorsunuz, bu mükemmel rehberleri nasıl buluyorsunuz bilemiyorum. Sizin götüreceğiniz yere gözü kapalı gideriz. Bir dahaki gezi için sabırsızlanıyoruz. Emel- Besim Akkuş (Mardin ve GAP 27 Eylül - 01 Ekim 2019)


Emine Özen - Mukadder Çakaloz

İlkan hanım ve Gürsel bey rüya gibi bir tur için sizlere çok teşekkürler her şey çok güzeldi otel yemek program vb.İzmirden katılması için bu turu önerdiğim ablam da sanat tarihi öğretmeni olarak çok mutlu oldu Atilla bey de her yönüyle mükemmeldi yaniiii kısaca her şey süperddi teşekkürler bu arada İsmail beye de emeklerinden dolayı tşk. Emine Özen -Mukadder Çakaloz. (Mardin ve GAP 27 Eylül - 01 Ekim 2019)


Ayşe-İbrahim Hızır

Bizim için unutulmaz, harika bir gezi oldu.Tüm Arya Turizm çalışanlarının emeklerine sağlık. Çok teşekkür ediyoruz. Ayşe - İbrahim Hızır. (Mardin ve GAP 27 Eylül - 01 Ekim 2019)


Neziha Öztekin

İyi günler İlkan Hanım, 27 eylül/1 ekim tarihlerinde düzenlediğiniz GAP turuna çok değerli arkadaşım Seniye Tacettin aracılığı ile katıldım.Gezi süresince duygu antremanı yaptım. Birçok duyguyu bir arada yaşadım ( sevindim, şaşırdım, coştum hayret ettim, güldüm ağladım kızdım) ülkemizin çok özel ve güzel yerlerini görmek havasını  solumak farklı lezzetleri tatmak, bilgilenmek beni ziyadesi ile mutlu etti. Hayal ve düşünce alanım genişledi özlem giderdim. Ülkemiz çok güzel ve özel herşey yakışıyor. Güvenli şoför, Emrulmah donanımlı ve fedakar rehber Atilla Beyle uyumlu gezi arkadaşları ile muhteşem bir turdu sizleri kutluyorum çok teşekkür ediyorum herşey gönlünüzce olsun sağolun varolun. (Mardin ve GAP 27 Eylül - 01 Ekim 2019)