Sevgili Dostlar,

Tüm insanlık için zor günlerden geçiyoruz. Covid 19 salgını nedeniyle sadece sağlığımız tehdit altında değil, aynı zamanda özgürlüklerimiz kısıtlanmış ve bilgi kirliliği nedeniyle aklımız da ağır bir bombardıman altında.

Bize göre gezmek bir keyif işidir. Bu nedenle Haziran sonuna kadar olan bütün gezilerimizi (biri hariç) iptal ettik ve henüz kendilerine şehir dışında oldukları için ulaşamadığımız iki misafirimiz haricinde bize güven göstermiş tüm gezi ücretlerini iade ettik. Tabii bu arada havayollarına, otellere yurtdışındaki tur operatörlerimize yapmış olduğumuz ön ödemelerin büyük bir kısmı daha sonra kullanmamız için iade edilmedi. Buna rağmen sizlerin ödemelerini yapabildiğimiz için mutluyuz. Hatta risk grubuna girdiği için ofisimize gelemeyen birçok misafirimizin evlerine kadar gidip iadelerini gerçekleştirdik. Yine de atlamış olduklarımız varsa her zaman için bize ulaşabilirsiniz.

28 Mart 2020 den itibaren artık biz de “evden” çalışmaya başlayacağız. Ancak gerek mail gerekse telefon ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Umudumuz bir an önce hepimizin sağlıklı ve aydınlık günlere ulaşması.

Elbette bu sırada boş durmayacağız. Yine, yeniden güzel ülkemizi ve dünyamızı gezebilmek için yeni programlar hazırlayacağız. Hep beraber sağlıklı, keyifli ve mutlu yolculuklar yapmanın hayalini kuracağız.

Bizim için sizler değerlisiniz, lütfen zorunluluk olmadıkça sosyal mesafenizi koruyun ve ellerinizi yıkamayı unutmayın.

İlkan ve Gürsel Tarba
gtarba@arya.com.tr
ilkantarba@arya.com.tr
Arya iş GSM +90 543 381 79 11